מחלקת הידראוליקה

ציוד הידראולי נוטה להשחק בשל עמידתם של הרכיבים במהירות ובלחץ  גבוה ,והימצאותם של גורמים המזהמים את הנוזל המעלים את רמת השחיקה ולאודן יעלות המערכות ההידראוליות.גורמי שחיקה אלו מצטרפים לשברים ונזקים השוטפים עקב השימוש בכלים.כדאיות שיפוץ רכיב לעומת קניית רכיב חדש תלויה בעליות הרכיב, האים ניתן למצוא רכיב חדש ומתאים ובהתאם לסוג התקלה.תהליך שיפוץ רכיב הידראולי (כגון תיקון משאבות הידראוליות) מחייב בראש ובראשונה עובדים בעלי ידע וניסיון רב בתחום.בנוסף נדרשת אחזקת מלאי גדול של רכיבים איכותיים הנדרשים לביצוע השיפוץ. כמו למשל: כוורות, בוכניות, פלטות, צירים, מיסבים ואטמים.ציוד מתאים כגון: חולצים, מפתחות, מתקני הרמה ומתקן הרצה – טסטר. המתקן נדרש על מנת לבצע הפעלה של הרכיב לאחר התיקון במטרה לבדוק כי אכן הרכיב תקין בתנאי העבודה בפועל .

לשם כך ,אנו בלנגוס ערוכים ומצויידים במלאי חלפים גדול ,חומרי גלם וציוד נוסף המאפשר לנו לתת תמיכה ושרות מהיר ואיכותי ללקוחותינו.

אנו מבצעים מגוון רחב של עבודות הכולל :תיקון ושיפוץ משאבות מדחסים ומפוחים,שיפץ מנוי בוכנה,ייצור והרכבת בסיסים למשאבות, בדיקת ציוד הידראולי, שיפוץ בוכנות, תיקון וייצור הברגות, שסתומים ,סלקטורים ועוד.

אנו עומדים בקשר עם חברות מובילות של ציוד הידראולי ומאפשרים ללקוחותינו את הבחירה בין ציוד ישן או משומש תוך מתן ידע על ההשלכות והאפשרויות העומדות בפניו.

ללנגוס ייתרון נוסף והוא בית המלאכה בעל סככה גדולה אשר ביכולתה לקלוט מגוון רכבים כבדים :טרקטורים,\משאיות מנופים וכדומה,

ומאפשר מתן שירות למספר כלים\ מכונות במקביל ובכך לצמצם משמעותית את זמני העמידה שלהם ולאפשר ללקוחותינו חיסכון כלכלי בנוסף לרמת השירות.