בוכנה הידראולית – חלק בלתי נפרד מהתעשייה בישראל

בוכנות הידראוליות הן למעשה סוג של התקנים בצורת גליל, שנוצרו במטרת להפעיל כוח ולחץ עצומים על כלי כלשהוא, באמצעות שימוש בנוזלים ובמשאבה מיוחדת. הודות ללחץ המופעל על הנוזלים והשמן, העוברים דרך משאבה הידראולית ושסתום הידראולי אל הבוכנה עצמה, מתבצעת תנועה. יש מגוון סוגים של בוכנות הידראוליות הנבדלות זו מזו במהירות התנועה שבה הן פועלות, בעוצמה ובדרך בה הן ממונעות. חברת לנגוס מתמחה בשיפוץ ובתיקון של בוכנות הידראוליות, ומספקת שירותים ללקוחותיה השונים, (חקלאים, תעשיינים) הכוללים חלפים הידראוליים, שסתומים הידראוליים, צינורות ועוד.

מגוון של שימושים

בוכנות מסוגים שונים ניתן למצוא במגוון רחב של כלי רכב וכלי עבודה הכוללים מערבלי בטון, מלגזות, מתקני הרמה, דחפורים, טרקטורים, מדחסי אשפה ועוד. יש חשיבות גבוהה לאיכות שבה בוכנה הידראולית מיוצרת, שכן היא זאת שתקבע את התנועה של הבוכנה אחורה וקדימה. לנגוס מבצעת תיקונים ועבודות תחזוקה בכל סוגי הבוכנות, המשאבות והשסתומים ההידראוליים, במטרה למנוע שיבושים בתקינותה של בוכנה הידראולית, שעלולים לנבוע כתוצאה מאיכות נמוכה של חלקי החילוף, נזילות שמן וגורמים נוספים.

בוכנות הידראוליות – יתרונות

בוכנה הידראולית מאפשרת להפיק וליצור אנרגיה עוצמתית, מה שמאפשר חיסכון בכוח אדם ובזמן יקר. התחזוקה של מערכות הידראוליות אמנם מצריכה ידע מקצועי וניסיון, אך באופן כללי קל לתחזק אותן, בשונה ממערכות אחרות. בנוסף, שימוש באמצעות מערכות הידראוליות, משאבות ובוכנות הידראוליות מייעל ומקצר את תהליך העבודה, את ההתנהלות הכלכלית של העסק ואף מאפשר לנו לחסוך בעלויות. קיימת חשיבות להתאמת הבוכנה לסוג הפעילות אותה אנו רוצים לבצע, בכדי לאפשר לפעולה להתבצע בצורה מושלמת.

המומחים של לנגוס ישמחו לייעץ לכם בתחום ההידראוליקה, בחלקי החילוף ובביצוע תחזוקה נכונה של הבוכנה, במטרה לשמר אותה זמן רב ככל האפשר. לנגוס מבצעת תיקוני בוכנה ומקפידה להשתמש במוצרים ובטכנולוגיה המתקדמים ביותר, בכדי לאפשר לכם ליהנות מעבודה שוטפת, בטיחותית ומקצועית.

צרו איתנו קשר עוד היום, נשמח לעמוד לשרותכם.

  • בוכנה הידראולית למגוון צרכים
  • בוכנות הידראוליות מקצועיות