בוכנות פנאומטיות

בוכנות פנאומטיות – איך זה עובד?

בוכנות פנאומטיות הן מערכות מכניות, המנצלות את האוויר הנדחס בתוכן, במטרה לאפשר המרה של כוח. בוכנה פנאומטית, בשונה מבוכנה הידראולית הפועלת על שמן ונוזלים, פועלת באמצעות גז דחוס (בדרך כלל אוויר). הפעולה המתבצעת באמצעות בוכנות פנאומטיות, מאפשרת לאוויר להתפשט, מבלי להכניס אנרגיה נוספת למערכת. למעשה, הבוכנה משתמשת באנרגיה פונטנציאלית הנמצאת באוויר הדחוס, ומבצעת טרנספורמציה של האוויר לאנרגיה קינטית. האוויר והתפשטותו, הם אלה שגורמים לבוכנה לעבוד. חברת לנגוס מייצרת ומתכננת כבר שנים רבות בוכנות פנאומטיות, בוכנות הידראוליות, משאבות, צינורות מסוגים שונים, ומספקת פתרונות הידראוליים רבים למגוון של לקוחות.

תיקון ושיפוץ של בוכנות פנאומטיות, מנועי בוכנה, שסתומים ומשאבות

לעתים בזמן עבודה, בוכנות פנאומטיות ושאר מוצרים העובדים באמצעות מערכות הידראוליות, מקבלים כשלים מסוגים שונים, הגורמים למערכת להתקלקל. פיתוח של מנגנוני נעילה אשר השתכללו בשנים האחרונות, מאפשרים לספק לבוכנה מנגנון בטיחות ולמנוע נזקים. במצב בו נגרם נזק, בוכנה פנאומטית ברוב המקרים מאפשרת תיקון. מחלקת התיקונים והשיפוצים במפעל של לנגוס מעסיק אנשי מקצוע רבים המתמחים בתיקון של מערכות פנאומטיות והידראוליות גם יחד. אצלנו בלנגוס משפצים ומתקנים ציוד הידראולי ופנאומטי מכל הסוגים:

  • בוכנות הידראוליות או פנאומטיות.
  • מנועי בוכנה.
  • משאבות.
  • צינורות.
  • שסתומים.
  • ועוד.

בוכנה פנאומטית והידראולית – משמעות התיקון

בשל העובדה שמערכות הידראוליות ופנאומטיות עובדות בלחצים ובמהירויות גבוהות, מדי פעם מתפתחים זיהומים הגורמים לשחיקה מצטברת הפוגעת ביעילות הכלי. לנגוס מתקנת ומשפצת כבר שנים רבות, מספקת פתרונות ותחליפים למערכות הידראוליות, ומונעת מלקוחותיה לרכוש ציוד חדש ויקר. במפעל של לנגוס יש מלאי רכיבים איכותי המאפשר לעובדים המקצועיים של החברה לבצע תיקון איכותי, יעיל ואפקטיבי בהתאמה מושלמת לצורכי הלקוח. תיקונים וטיפולים הנעשים במפעל של לנגוס מאפשרים תחזוקה של בוכנה פנאומטית ושאר ציוד הידראולי לאורך שנים.

צרו איתנו קשר עוד היום, נשמח לעמוד לשרותכם.

  • בוכנות הידראוליות מקצועיות