הידראוליקה בחקלאות

בשדה במדגה או ברפתות, הנוחות והשליטה הם מפתחות לתפוקה ורווחיות.

לנגוס, פתרונות טכניים והידראוליים, נועדה לספק נוחות לחקלאי ולאפשר לו שיפור בתנאי עבודתו ושליטה מדויקת, לשם ביצועים אופטימאליים של מכונות וכלים חקלאיים.

עם לנגוס, חקלאים באשר הם, יכולים לקבל ולשמר ביצועים גבוהים ועקביים הדרושים להם לתשואות מרביות.

בגלל ההבדלים בדרישות הביצועים, מגוון המערכות ההידראוליות בענפי החקלאות ושחיקתם הגבוהה של(תיקון רווח) רכיבים הידראוליים, נדרשים החקלאים לגיבוי ופתרונות מותאמים אישית.

אנו בלנגוס מלווים את החקלאי ומחויבים לספק ללקוחותינו מערך יישום ותמיכת הנדסת המערכת, המותאמת לפתרון הבעיות או המענה הנדרש בתחומו.                                                                                                                                                                                 לנגוס הידראוליקה מפתחת, מייצרת ומספקת פתרונות הידראוליים מלאים בהתאם לדרישות הלקוח.

אנו מבצעים:

  • הנדסת יישום הידראולית.
  • התאמת חלפים חדשים או משומשים לצרכי הלקוח על פי מחיר וביצועים.
  • ליווי ואחזקה שוטפת /עונתית.

אנו בלנגוס, מפתחים, בונים, משכללים ומטפלים בכלים ובציוד חקלאי כבר 30 שנה ומוכשרים להשתתף בשלב המוקדם של תהליך פיתוח מכונות או מתקנים לחקלאות ולענפים נוספים.

בשלב זה, מטרתנו היא לספק מידע לחקלאי ולכוון אותו כך שיקבל התאמה מדויקת של הכלי לצרכיו החקלאיים. גודלם של הפרויקטים יכול להשתנות לפי הצורך ובהתאם לכך, בהמשך העבודה המשותפת , אנו מרכיבים לחקלאי סל שירותים שנתיים לצורך פתרונות פרגמאטיים פשוטים ומדויקים לאורך עבודתו השוטפת.

אנו בלנגוס מלווים את הפרויקטים היוצאים מטעמינו ושמחים לסייע בייעוץ או הכוונה בכל עניין ונמצאים בקשר עם חברות אספקה של רכיבים וציוד הידראולי מהשורה הראשונה.​​

נשמח לעמוד לשרותכם. צוות לנגוס.