לחיצת צנרת הידראולית

צינורות לחץ הידראוליים הם בין המוצרים אותם חברת לנגוס מתקנת, בונה, מתכננת ומספקת ללקוחותיה מענפי התעשייה והחקלאות השונים, הפזורים ברחבי הארץ. לחיצת צנרת הידראולית היא חלק בלתי נפרד ממערכות הידראוליות שונות, בה חברת לנגוס עוסקת כבר שנים רבות הכוללת בין השאר תכנון, ייצור ושיווק של צינורות מכל הסוגים ביניהם: צינורות לחץ הידראוליים עשויים פלדה, צינורות לחץ עשויים טפלון וצינורות העשויים מחומרים נוספים תוך תכנון והקפדה על החומרים האיכותיים והנוחים ביותר לשימוש. חברת לנגוס נמצאת בחפיפה ישירה עם לקוחותיה בכדי לאפשר ולספק להם פתרונות הידראוליים שונים באופן מהיר, זמין ונוח, מה שמקל על העבודה השוטפת.

לחיצת צנרת הידראולית ואביזרים נוספים

במחלקת הצנרת ההידראולית של לנגוס, אנו מייצרים ומפתחים מגוון רחב של צינורות הידראוליים העומדים בלחצים שונים, בחוזקים מכניים שונים, בהתאם לדרישות ולצורכי הלקוח למגוון של שימושים בתעשייה. כל הצינורות ושאר האביזרים מיוצרים בהקפדה רבה על בטיחות. אצלנו בלנגוס תוכלו לקבל צנרות הידראוליות המיועדות ללחצים רגילים או גבוהים, צנרות פלב״מ גמישות, צנרות טפלון, צנרות למכונות קיטור, לחיצת צנרת הידראולית מפלדה לנוזלים ועוד. בנוסף אנו בלנגוס, מתקינים את מערכת הצינורות ההידראוליות בצורה מקצועית שתאפשר עבודה לטווח ארוך תוך שמירה על כל כללי הבטיחות לפי כללי ההידראוליקה ולפי דרישות המוצר.  מאפייני המוצרים ההידראוליים השונים מבית לנגוס:

  • עמידות גבוהה ושחיקה מינימלית.
  • קשיחות המאפשרת חוזק בפני לחצים גבוהים.
  • אטימות בעזרת אטם הידראולי ייחודי.
  • משקל מינימלי מה שמאפשר שינוע קל ופשוט.
  • שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ובחומרים האיכותיים ביותר בשוק.
  • ייצור והתאמה של אביזרים נלווים נוספים בהתאם לצורך.
  • חיסוך וייעול מקסימלי בעבודה.

חברת לנגוס יודעת להתאים את שירותיה באספקת צינורות לחץ הידראוליים ובתחום ההדראוליקה בכלל במקצועיות רבה תוך מתן תשומת לב לכל בקשה. ללנגוס יש את כל תקני הבטיחות ואת כל התעודות הנדרשות, בכדי שתוכל לעסוק בתחום בצורה בטוחה ואחראית.

צרו איתנו קשר עוד היום, נשמח לעמוד לשרותכם.