מנוף הרמה – יעיל, פרקטי, מהיר ונוח

הובלת מנוף נחוצה לנו כאשר אנו מעוניינים לעבור דירה. יש רהיטים אותם לא ניתן לפרק או להרים לבד כגון ספה כבדה, מזנון, פסנתר או אפילו מכונת כביסה. במקרים אלו אנו זקוקים לשימוש במנופי הרמה מקצועיים. כמו כן, מנופי הרמה משמשים להעלאת ציוד כבד לקומות גבוהות, הנפת חומרי בניין לגג, שינוע קרוואנים ממקום למקום ועוד. אך מה עושים במצב בו באמצע העברת הדירה’ או באמצע יום עבודה על פרוייקט בנייה מסוים, מנוף הרמה מתקלקל מסיבה כזו או אחרת? כאן אנחנו נכנסים לתמונה. חברת לנגוס מספקת שירותי תיקונים למנופי הרמה מכל הסוגים, גם כאשר המנוף נמצא בשטח. אנחנו נגיע עד למנוף עם צוות מקצועי, מיומן ומנוסה בכדי לאפשר לעבודה להמשיך, כמה שיותר מהר בצורה בטוחה. לחלופין חברת לנגוס מספקת שירותי תיקון למנופי הרמה גם במוסך המפעל שלה.

תיקון ושיפוץ של מנוף הרמה – לנגוס לפני כולם

חברת לנגוס בעלת ניסיון של שנים בתחום ההידראוליקה. אנו בלנגוס מבצעים שירותי תיקון ושיפוץ עבור מנופי הרמה, משאיות מנוף, מספקים ללקוחותנו פתרונות מסגרות ועוד. בלנגוס עובדים 7 ימים בשבוע, 24 שעות שעות ביממה כדי לתת לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר. אנו בלנגוס מספקים ללקוחותינו פתרונות הידראוליקה גם בשבתות. שירות מקצועי, איכותי אשר מניב תוצאות, שם דגש ותשומת לב על כל הפרטים הקטנים. בכדי שהשימוש במנופי ההרמה ובמשאיות המנוף יהיה בטיחותי, עליהם לפעול ולעבוד כמו שצריך ובזה לנגוס אלופים.

מנופי הרמה – מקצועיות לפני הכל

  • שירות המותאם לצורכי הלקוח – חברת לנגוס מצוידת במכשור טכנולוגי מתקדם ומגוון, מה שמאפשר לה לספק ללקוחות מנוף הרמה שעבר תיקון מושלם ויסודי.
  • ניסיון וותק – חברת לנגוס עובדת שנים בתחום המינוף, ההרמה וההידראוליקה. לנגוס ערוכה לכל בעיה, תקלה או תקרית לא צפויה, ומספקת פתרונות איכותיים במצבים שונים.
  • שירות מהיר, יעיל ואפקטיבי – ניסיון של עשרות שנים מאפשר ללנגוס לספק את השירות המקצועי והטוב ביותר. אנו מעסיקים עובדים מקצועיים אשר עברו הכשרה מקצועית ארוכה, ולכן יודעים לבצע כל תיקון או שיפוץ במלוא היעילות. כל משימה מבוצעת על הצד הטוב ביותר עם אכפתיות, דאגה ורצון לעזור.

מנוף הרמה והמוצרים הנלווים לו, נחשבים לכלים חשובים בתחומים רבים בחיינו. השירות אותו מספקת לנגוס יאפשר לכם להפעיל את מנוף ההרמה בצורה בטיחותית, אשר תשמור על העובדים והסובבים גם יחד.

צרו איתנו קשר עוד היום, נשמח לעמוד לשרותכם.

  • מנוף הרמה מקצועי
  • שירותי מנופי הרמה