מערכת הידראולית

מדוע מערכת הידראולית היא כל כך חשובה?

המערכות ההידראליות נכנסו לחיינו לפני שנים רבות, והיום קשה לדמיין את החיים בלעדיהן, שכן הן חלק מהתפקוד השוטף בתחומים רבים כמו תעשייה, בנייה וחקלאות. אנחנו בלנגוס מתמחים באופן מקצועי בכל מה שקשור למערכות הידראוליות, תיקון של מערכות מסוג זה, החלפת חלקים ותחזוקה שוטפת, בכדי לאפשר ללקוחותינו לעבוד בצורה בטוחה ומקצועית.

IMG-20141119-WA0006

כיצד פועלת מערכת הידראולית ?

הרעיון הכללי העומד מאחורי התפקוד של מערכת הידראולית, הוא לאפשר תפקוד וביצוע של פעולות כמו הרמה, תזוזה מצד לצד וכדומה,  ע״י שימוש בכלים עוצמתיים וחזקים במיוחד. באמצעות שימוש במערכות הידראוליות מסוגים שונים, ניתן לייצר משאבות, לאפשר עצירה של כלי רכב מסוגים שונים, לייצר פתרונות המאפשרים תנועות הפונות מעלה, מטה או הצדה, לייצר לחץ על גלגלים ועוד. בבסיסה של מערכת הידראולית נמצאות הבוכנות, דרכן עובר השמן שיוצר את הלחץ. לחיצה מתונה, יוצרת לחץ עצום המפעיל חיכוך בין הבוכנות לבין הנוזל מה שמאפשר יצירת תנועה במינימום של מאמץ.

שימושים, מטרות ויתרונות

בימים אלו ניתן לראות כי השימוש במערכות מסוג מערכת הידראולית, מתבצע במכונות ובכלים רבים. מערכות הידראוליות מותקנות ברכבים פרטיים, בטרקטורים, מלגזות, מנופים, מתקני הרמה ועוד. בנוסף, יש שימוש נרחב במערכות מסוג זה בהגה כוח בו משתמשים להרמת משקלים של עשרות טונות, לצורך בנייה לגובה ובניית תשתיות. מדובר במערכת פרקטית, פשוטה ויעילה במיוחד המשמשת אותנו בתחומים רבים. מערכות הידראוליות מאפשרות לנו לבצע תזוזה והרמה של מוצרים אותם לא ניתן להרים לבד. עובדה זו חוסכת לנו זמן רב, אנרגיה, משאבים וכוח אדם. החשיבות שבתקינות המערכת ההידראולית היא חסרת תקדים, וכאן לנגוס נכנסת לתמונה. כל תקופה, יש צורך לבצע שימור, תיקון ושיפוץ של המערכת, לתחזק אותה ולוודא שהיא מאפשרת לנו לבצע את כל הפעולות בצורה בטיחותית ומקצועית.

צרו איתנו קשר עוד היום, נשמח לעמוד לשרותכם.