משאבה הידראולית

משאבה הידראולית – החשיבות שבבחירה איכותית ומוקפדת

יש אינספור שימושים אותם ניתן לבצע באמצעות מערכות הידראוליות באופן כללי, ומשאבות הידראוליות בפרט. העיקרון ההידראולי, מבוסס ברובו על התכונות של חומר השמן, ועל הלחץ העוצמתי אותו הוא מייצר בעקבות פעולת הדחיסה. בחירת כלים העובדים באמצעות מערכות הידראוליות המורכבות יחד עם משאבה הידראולית, מחייבת אותנו לבצע בחירה איכותית, שכן מערכות הידראוליות אלה, בונות את תפקודו של העסק שלנו לטווח הארוך, מאפשרות לנו לייעל את תהליך העבודה, לחסוך בכוח אדם ובעלויות. יש אינספור של חברות ויצרניות, המתמחות בייצור משאבות הידראוליות, בוכנות הידראוליות, מנועים הידראוליים ושאר מוצרים, ולכן חשוב לקחת בחשבון פרמטרים כמו אחריות, עלות, תקנים ולבדוק את הרכיבים בהם משתמשת החברה. אנחנו בלנגוס מתמחים בפתרונות הידראוליים מכל הסוגים ונשמח לייעץ לכם בנושא.

כיצד פועלת משאבה הידראולית?

מערכת של משאבה הידראולית כוללת צינור מרכזי ושתי בוכנות, הממוקמות כל אחת בקצה של הצינור. בין הבוכנות עצמן, עובר שמן מיוחד, הנדחס ויוצר לחץ עצמתי באמצעות התערבות אנושית. הלחץ הנוצר, הוא זה המניע ומפעיל את המשאבה בעלת כוח ניכר. משאבה זו יוצרת את הפעולה ההידראולית וכך נוצרת תנועה. הלחץ על הבוכנה הראשונה, נוצר בעקבות אנרגיה אשר קטנה באופן ניכר מהאנרגיה שהשמן הדחוס מפעיל על הבוכנה השנייה. החשיבות בבחירת משאבה הידראולית איכותית הוא קריטי, שכן דחיסת השמן לבוכנה עצמה, גורמת לייצור התנועה אשר מעבירה את האנרגיה לכלי. כניסה של אוויר ולו הקטן ביותר, עלולה להשבית את המשאבה ההידראולית ולכן יש חשיבות לאיכות המוצר.

יש סוגים רבים של משאבות הידראוליות. בכדי לרכוש את המשאבה שתתאים בדיוק עבור הצרכים שלכם, מומלץ לבדוק את המפרט הטכני של המשאבה, את התקנים בהם היא מחזיקה ואת היצרן שלה. משאבה הידראולית שלא עברה תקנים אירופאיים ואמריקאים עלולה לצבור תקלות במהירות. ההבדלים בין המשאבות, באים לידי ביטוי בעוצמת הלחץ אותה הן מספקות ובמהירות בה הן מסתובבות. בחרו בספק מקצועי, אמין ובעל ניסיון, כך תדעו שאתם רוכשים משאבה הידראולית ושאר מוצרים ברמת איכות גבוהה, מבית טוב המלווים באחריות.

חברת לנגוס מעוניינת שלקוחותיה יבצעו את הבחירה הנכונה ביותר, ותפקידנו לסייע ולייעץ לכם במתן פתרונות הידראוליים ופנאומטיים. ציוד הידראולי זה לנגוס.

צרו איתנו קשר עוד היום, נשמח לעמוד לשרותכם.